סדנאות

"לדעת אישה" – סדנת עומק לנשים

לדעת אישה סדנת עומק לנשים עם לילה שלם

מתוך שיתוף פעולה והכרות מעמיקה עם לילה שלם (מטפלת שנים רבות בשיטת גרינברג ואישה שעברה ועוברת מסע עמוק בחייה) נולדה הסדנא. המרחב שאנו יוצרות מאפשר אינטימיות וריפוי של כל אישה ואישה. זהו מרחב שבו הנשים פוגשות את העוצמות שלהן והמתנות שבהן בורכו, כמו גם את המקומות המגבילים והקשים שבתוכן.  ארזג הכלים שבו אנחנו משתמשות מגוון: תנועה, הקשבה, יצירה, עדות, מדיטציה, כתיבה והרבה דברים שנולדים מהרגע ומההקשבה.

אנחנו חוות את העושר והיופי של להיות אישה, ויוצאות שלמות יותר ומלאות יותר אל העולם, ואל כל מערכות היחסים שלנו.

הסדנא מיועדת לכן, ההולכות במסע החיים. אלה שמבקשות לרפא, להעצים, לממש, ולהיות הנשים שנועדתן להיות. למענכן ולמען העולם !

הסדנא הבאה תהיה ב 14-16 בינואר בכליל.לפרטים נוספים 0505700245

או לשלוח מייל ל iditushg@gmail.com

ריטריט של Core Healing עם נירוואן לב

מתוףך קשר קרוב ושת"פ מעצים נירוואן, מורה בכיר ומטפל שנים רבות, ואני התאחדנו בכדי להעביר ריטריט של שמונה ימים. הריטריט הוא זמן שכל אחד לוקח לעצמו להעמיק בפחדים העמוקים שחוסמים אותו מלחיות בעוצמה שלו ולהתחבר לכוח החיים המשוחרר והיצירתי. בריטריט אנחנו משתמשים בכלים רבים ומגוונים כמו: נשימה, מדיטציה, כלים לשחרור רגשי, תנועה, חיבור לטבע וכיו"ב בכדי לנער את המערכת הרגשית והאנרגטית שלנו וכמו להעביר אותה ניקוי וריפוי עמוקים. אנשים שיוצאים מהריטריט מדברים על תחושה של לידה מחדש, התעוררות, וחיבור לכוח החיים הטבעי והחופשי.

הריטריט הבא קורה ב 1 במרץ, בשיטים שבדרום.

מעגלי עוצמה עם אור קורן

מתוך קשר משמעותי נוסף, עם אור קורן, נוצר מרחב ריפוי והעצמה נוסף שהוא תהליכי יותר. קבוצה שתפגש בוקר בשבוע במשך חודש כהתחלה, ותעשה עבודה של שחרור, הקשבה, עדות וריפוי. זה יהיה תהליך קבוצתי של יצירת אמון ושקיפות שיאפשרו לחברי הקבוצה להפתח, לחלוק ולעבור טרנספורמציה.

הקבוצה תפתח ב 21 בינואר בפרדס חנה.

כל הפרטים וההרשמה אצל אביבית ג'וטי בטלפון 0543131971

מפגשי הטהרות במים

בכל חודש אני מעבירה מפגשי הטהרות במים. אילו מפגשים שמשתמשים בעקרונות המקווה לעבודת שחרור וניקוי רגשי ואנרגטי. אנחנו פותחות מרחב במים שבו אנחנו משחררות ונעות את התקיעויות בגוף, מתחברות לכוח הריפוי ומנקות. זהו מפגש שבו אנחנו משילות את העבר ומתחברות לאנרגיית עשייה חדשה.

הרשמה ופרטים אצלי.

סדנאות מותאמות

נשיפ פונות אלי ומזמינות סדנאות במים לאירועים מיוחדים. אלה מפגשים שאנחנו בונות יחד ומביאים את עקרונות המים והריפוי עם התאמה אישית לצרכי הנשים. המפגשים עמוקים, מרגשים ולעתים יש להם נופח של טקס למעברי חיים שונים . זמן של לפני חתונה, הריון, לפני לידה ועוד רגעים משמעותיים בחיי האישה והנשים שמבקשים התבוננות ומרחב של ריפוי ועונג.